10 października w Naszej Restauracji odbyła się druga edycją imprezy sygnowanej nazwą: BABIE LATO! Impreza jest skierowana do Pań lubiących modę, najlepszą zabawę oraz chcących odetchnąć od żmudnej codzienności.

W tegorocznej edycji nie zabrakło fantastycznych atrakcji! Goście mieli okazję objerzeć 3 pokazy mody: Salon Mody Polskich Projektantów TuTu, Taranko z kolekcją jesień-zima. Swoją biżuetrię zaprezentował salon Frey Wille, w sukniach z butiku Niumi. Oprócz ekscytujących pokazów mody Goście wydarzenia mieli okazję wziąć udział w loterii z wartościowymi nagrodami, w których zwyciężyć można było między innymu weekend w SPA, nocleg w hotelu dla dwóch osób, weekend na Vespie z pełnym bakiem, bransoletkę od Versace Collections.

Emocjom nie było końca! Wieczór uświetnił nam zespół ŻUKI Rock’n’Roll Band ze swoim tanecznym repertuarem. Cały wieczór poprowadził niezawodny Łukasz Chrzuszcz – aktor teatru Nowego.

Ten wieczór na stałe wpiszę się w naszej pamięci! Mamy nadzieję, że nasi Goście bawili się tak doskonale jak my.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1120359534641199.1073741894.136588079685021&type=3 
bal, "piano bar"
Wróć na bloga